Jak začít?

23. dubna 2010 v 20:03 | Hjůbí
Nic se  tu nezměnilo, to se mi líbí.

V první řadě vás všechny chci pozdravit. Tak tedy zdravím vás...
V druhé řadě... mě nenapadá, jak začít, respektive pokračovat. Je úžasný pocit psát, ale nejdříve se musím rozkoukat a zase se vrátit do těch rok neopečovávaných kolejí, které mezitím zarostly plevelem. Nejdřív to tedy prostříhám, zasadím kytičky a zase se vrhnu střemhlav do blogování. Časem můžete očekávat dlouhé články. Čím dál delší.
Je toho tolik, co chci napsat. Tolik, že mě momentálně nic nenapadá. Ale tak někde začnu a snad někde také skončím.
Je vážně úsměvné pozorovat sama sebe, když zakládáte blog. Mohla bych to přirovnat k pořizování mimina. Devět měsíců máte na to naplánovat, jak se bude jmenovat, a když se najednou po uplynutí této doby v porodnici rozkoukáte, ani nevíte, pro jaké jméno jste se vlastně rozhodli. Měla jsem to stejně. Dlouhou dobu jsem si plánovala název, co bude napsánoo v prvním článku a teď tu sedím a píšu něco, co jsem vůbec ani psát nechtěla.
A právě můj blog se měl jmenovat embryjo.blog.cz (to je také věc, co chci zmínit - jsem Češka, která si ráda přivlastňuje slova; proto často narazíte na slova, která budete číst několikrát po sobě, než zjistíte, že čtete tak, jak se to má číst, ne psát, rozumíte mi?), ale na druhou stranu jsem nechtěla, aby na mě klikaly budoucí maminky. To bych vážně nerada. Proto jen zkráceně (je to i dobré pro zapamatování) emby.blog.cz.

Ale i tak se mi to líbí. Vracím se zpátky. Ach, jak jsem najednou šťastná!
Dlouho jsem přemýšlela, proč jsem si blog po té "krátké" pauze nezaložila znovu. Čas bych si hlídala a přesně si ho vymezovala. Vůli na to mám, nebo...?! Každý člověk by měl žít tak, aby byl šťastný. A jestli mě do této doby činilo šťastnou učení a pocit, že všechen svůj čas obětuji právě jemu, pak jsem nebyla dokonalá, ale zoufalá. Často jsem brečela. Ale ne kvůli čtyřce z chemie. Ale kvůli tomu, že jsem na její úkor zrušila blog. A ve výsledku zjistila, že to žádné účinky stejně nemá.

Tímto vás tu všechny vítám.
(Miluju to tu.)
A mimochodem: mám dokonalé nové fotky. Konečně je uplatním, jupí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl | Web | 24. dubna 2010 v 19:05 | Reagovat

No nevím, jestli bych tak dlouho vydržela bez blogu :-D. Ale až bych si ho chtěla založit, bylo by to hned. Já jsem člověk, co chce mít všechno hned a nevydrží čekat ani minutu :-D

2 Kikča* | Web | 24. dubna 2010 v 19:40 | Reagovat

KECY! Skáču radostí, miluju tvoje články. Třikrát hurá***

3 tanichka | Web | 1. května 2010 v 20:00 | Reagovat

máš pekný design

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.