Pan Kolař

27. dubna 2010 v 17:36 | Hjůbí
Seděla jsem ve studovně na lavičce a tak nějak jedním okem a jednou mozkovou buňkou vnímala učivo, které leželo přede mnou. Nechtěla jsem si totiž nechat uniknout příležitost pozdravit pana profesora, který nás včera vezl, a hlavně podporoval na florbale.
To bude dobrý, neboj...
Než jsem stačila pozdravit, on sebral papírek, co na lavičce ležel a kelímek od kafe, který stál pod lavičkou. Měl na sobě své oblíbené tričko politické strany, aby na poslední chvíli, v den studentských voleb, připomenul, pro koho by studenti eventuelně mohli hlasovat. (To mi připomíná, že já se tam nakonec nedokopala. Ach jo.)
Jakmile jsem vyřkla hlasité "dobrý den" (snažila jsem se neříci sebou nenáviděné a přitom používané "brý den"), zeptal se, což jsem hned nepochytila, jestli jsem se dobře vyspala. A už už se natahoval rukou, jako že mě pohladí po hlavě. Nakonec ruku odtáhl a jenom odpověděl na mé "jo, jo" bodrým "to je dobře". Myslela jsem, že se mě zase zeptá, jestli už je všechno dobrý, jako když se ptal včera v autobuse. A to se nestyděl poplácat mě po noze. Asi nechápe, že od něj mi to nevadí. Ze začátku včerejší cesty se mi omlouval už jen za to, že mi zavadil o patent na tašce nebo o rukáv trika.
A víte, co je ještě víc perverzní než já ohledně jeho? To, že včera na záchodě u benzinky nebyl klíč v zámku. A já vlezla na pánskej... a... ehm - myslím, že si to dovedete domyslet. No jó, když to bylo řečí, jak se mu nechce. A hlavně že Ropucha a spol. slibovaly, jak případně nějakému mužovi řeknou, kdyby se tam dobýval. O to víc se potom smály.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kikča* | Web | 28. dubna 2010 v 19:47 | Reagovat

Hezké :D
mimochodem, jaká známka ti vychází u pana profesora, hmm? .P

2 pierre^ | 2. května 2010 v 13:42 | Reagovat

Erotika. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.