Květen 2012

Zataženo, místy prosvítá slunce

24. května 2012 v 19:02 | Hjůbí
Kašlu na to; myslete si, co chcete. :P

Zítra asi po třech týdnech (s trochou štěstí) konečně uvidím Skříňkovýho prince. Myslela jsem, že pojedu ráno na půl sedmou a třeba tam bude a krom něj nikdo a tak nějak si třeba popovídáme, ale asi na něj kašlu. Můj osud nejspíš směřuje jinam. A jestli ne... nechť zítra rozhodne náhoda.

Jo, a začala jsem posilovat břišní svaly. (Áááárgh, proč mě tento spásný nápad nenapadl dřív?!! Aspoň o tři roky dřív.) Snad budu co nejdříve spokojená.

Dneska bych šla na zumbu, ale nechce se mi mezi ty starý ženský, co na vás blbě čuměj a pak pomlouvaj, protože nemaj co jinýho na práci. Navíc jsem chtěla jít co nejdřív spát, abych se třeba ráno probudila ve čtvrt na šest a mohla běžet za Princem. No, ale dobrej pocit ze svýho já je lepší než nějaký nevděčník. Nebo snad ne?!?!?!?

Dnešek byl bezva, jak jsou maturity, tak se flákáme, díváme na filmy nebo chodíme se slečnou Angličtinovou před školu na lavičky, ona si zapálí a povídáme si. Je to úžasný, s ní se teď ve třídě taky moc lidí nebaví. A hlavně všichni jsou líný jít ven (během vyučování :D :D :D), takže já jsem vždycky tou jistotou, která půjde na 1000%. Fakt mi ty vycházky dělaj dobře.

Mám den, kdy jsem neskonale šťastná, ale pak přijdu domu... a chce se mi šíleně brečet, připadám si nemožná a tlustá... No, tak nevim, už aby mi bylo 60 a byla jsem sice stará, ale vyrovnaná.

NEE!

23. května 2012 v 21:56 | Hjůbí
Nenávidim se. Ty mý hloupý kecy. Vůbec nejsou vtipný. Vůbec. Neumim mluvit, neumim vyprávět, neumim bejt vtipná. Kdybych aspoň byla hezká...

Nevydržim se sebou!!

"Nemusíš všechno vyblejt do internetu." Moje babička

15. května 2012 v 22:37 | Hjůbí
Štve mě spousta věcí. Děsí mě, že i nějaký blogař z druhého konce světa (pokud rozumí česky) si o mně může něco myslet. Že si o mně třeba něco myslí. A že to (samozřejmě) není pozitivní.

Chtěla bych spoustu věcí vrátit. Hlavně poslední červencový den, kdy mi bylo 14 let, s vědomím, které mám dnes. Chtěla bych zpátky své sebevědomí o tom, že umím psát. Chtěla bych sebevědomí. Lepší proporce. Vynakládat míň úsilí a dosahovat efektivnějších výsledků.

Chtěla bych toho kurevsky hodně, ale mám pocit, že nemám na nic nárok. Všichni kážou vodu, ale pijou víno. Já nejsem špatnej člověk. Jenom kvůli tomu, že se nezajímám o politiku a dění ve světě, kvůli tomu, že se mi líbí Skříňkovej princ, kvůli tomu, že neumím mluvit a začala jsem koktat, nejsem špatnej člověk. Možná mám špatný názory. Možná.

Proto choďte číst jinam, já tady pozastavuju. Nechci, abyste si o mně nadále něco mysleli.

Třešeň

1. května 2012 v 13:33 | Hjůbí
Všichni hledaj třešeň, jenom já kopřivu. Ach jo, zase musím mít něco spešl!?