Červenec 2012

Zív

30. července 2012 v 10:17 | Hjůbí |  Tajm aut
Polovina prázdnin.

Necítím se šťastná, i když se nemusím učit, jenom si čtu, kreslím a koukám na Ally McBealovou.
Koupila jsem si A2 čtvrtku, je velká jako Berlín a než ji pokreslím, už dávno bude září v plném proudu, což mě docela frustruje, takže od teď nadále jen staré dobré A4!
Bezdrátový internet mi funguje jen přes mobil, přes netbook vůbec, mám chuť do toho kopnout.
Z knihovny jsem si půjčila povinnou četbu (Frankensteina a Vesnický román) a vážně se "nemůžu" dočkat, až se na ně vrhnu. Taky bych měla uklízet (komu by se chtělo). Pořád cítím, že něco musím, a to mě nebaví. Ten samý problém pořád dokola, vždyť mě znáte.
Měla bych se uvolnit. Jsou přece prázdniny!!

zdroj photobucket.com
Dnes jdu s Kam do města, tak aspoň tak. Dala jsem si za úkol sejít se aspoň se sedmi lidmi, které přes rok odbývám. Nebo nejen přes rok. Třeba bývalí (už 6 let) spolužáci, kámošky z kroužků, které musely nebo chtěly skončit atd.

Napište mi, co vaše prázdniny, co děláte, jak se máte...

Ponožky na nožky

27. července 2012 v 23:30 | Hjůbí
Po týdnu od mého příjezdu z /úúúúúúžasných!!/ hudebních kurzů se začínám smiřovat s nadbytečným volnem. Mým problémem je, že nedokážu jednat spontánně. Nedokážu si říct: "Tak, a teď si jdu číst/třídit fotky v Pc/kreslit/.../" Mám dlouhý seznam toho, co chci dělat. Ale nejde dělat všechno naráz. Musí se někde začít. A jelikož já nevím kde, nezačínám nikde. Ha!

Ale ne. Včera nebo kdy (ty dny neskutečně splývají) jsem si uklidila tři poličky, vyházela jsem krámy z dětství (haha), i nějaká ta výtvarná dílka... a připomněla si, jak šikovná jsem v kreslení byla. A našla jsem i pár papírů z matematického kroužku. Hrůůůza. Uvědomila jsem si, že matika nebyla nikdy mou silnou stránkou.

To mi připomíná naši matikářku. Nechce, abych šla na IVT. Ona ví všechno nejlíp, že jo? Kdybychom měli bývalého třídního, narve mě na IVTčko, i kdybych byla nejhloupější ve třídě. Ale rozhodně by mi nic tak okatě "nezakázal". On by byl proti ruštině. A já na tu ruštinu nepůjdu. Prostě si ty semináře ještě změním. A na IVT půjdu, aspoň nepovinně. No to je fuk.

Teď jsem si vytřídila fotky. A našla jsem fakt perlu. Ze zimy, kdy jsem šla na tancování a odtud rovnou na maturitní ples. Musela jsem si vzít teplý ponožky do mé rádoby společenské obuvi. A holt nemám černočerné ponožky...

Spiderman!! :D

To mi připomíná, že nechci zimu. Nechci školu. Nechci ten stres. I když stres mám i teď, protože nic pořádně nedělám. A taky protože zase začaly žrací orgie.

Konečně jsem si dala první srazy s kámoškama. S Majdou, to bylo fajn, a s Ivet a slečnou Testovou. To už tak fajn nebylo, protože jsem pak doma dostala vynadáno... Nechci o tom moc mluvit. I když už jsem velká a jen tak mě nějaká kritika směřující mým směrem nepoloží na lopatky, je to od rodiny nefér. Rodiny, která ti má být ochranou před zlým světem. A ne být tím zlým světem, aby tě pro budoucí zlý svět připravila. (Jediný názor Ireny Obermannové, který mě vážně oslovil a musím s ním souhlasit.) Naštěstí mám taťku. A svůj ostrovtip, kterým jsem matku setřela: "Mami, prosímtě, kdybych utekla někam do Prahy, vlakem, píchat si drogy, s nějakým klukem, kterej by mi tam ještě udělal dítě, měla bys důvod se zlobit, ale takhle? Když jsem ti řekla, že jdu do čajovny a pak jsem sestře řekla, že jsem u Terky doma..." Sice uznala, že mám pravdu, ale ona si stejně mele svou a hledá viníka. Je to nefér. Zkrátka jsem se ocitla v kolotoči omylů a chybných událostí...

Fotodokumentace posledních dní

7. července 2012 v 13:50 | Hjůbí |  Fotoprkýnko
Sedmého července. Sobota. Zlenivěla jsem. Na to, že jsem si chtěla pořídit permanentku na cvičení, jsem tam paradoxně nevlezla ani jednou. To jsou vždycky takový ty hurááá-akce, no. Ale jo, vlastně jsem jednou byla ve fitku, tak aspoň tak. Ale stejně. Jsou prázdniny a já mám chuť jenom ležet, popřípadě sedět a ničím zbytečně moc nehýbat.
V mém životě není nic zajímavého, takže dnes jenom fotky.
Fotka z knihy Kluk s medovýma očima (A ty vysmahni, demente!).
Mimochodem, začala jsem do textů psát :D a je to fajn.