Srpen 2014

Game is over. You lost. Have a nice life

10. srpna 2014 v 10:06 | Hjůbí
Měla jsem schůzku s panem Perfektním. Celé ty roky jsem si myslela, že mu ruplo v bedně a ze dne na den se změnil. Že si ho našla regrese. Ale když jsem se ho ptala, jestli věří, že se lidé mění, popřel. A hlavně - nikdy se nad tou otázkou nezamýšlel; vymýšlel odpověď za pochodu. Osobně jsem nikdy nevěřila, že se lidé mění, jen kvůli němu jsem o svém stanovisku pochybovala. Ale teď už ybuju. Ale to je fuk. Ať je to tak, či onak... ... ... (nádech výdech) ... ... ..., miluje svoji přítelkyni. Tímto všechno končí. Game is over. You lost. Have a nice life.

Co z toho plyne? Mohu se hroutit, brečet, páchat pokusy o sebevraždu. Ale také - a to jsem si vybrala - mohu beze všeho spálit všechny mosty ve svém rodném městtě a s čistým štítem odjet do Prahy začít nový život.

I hold it true, whate'er befall;
I feel it, when I sorrow most;
'Tis better to have loved and lost
Than never to have loved at all.
Alfred Lord Tennyson

Je lepší milovat a ztratit než ne než vůbec nikdy nemilovat. Ten trapný, ohraný, bezduchý citát pro mě získal nový rozměr. Vidím ve svém okolí spoustu lidí, kteří nikdy nepoznali opravdovou lásku. A taky zvládají s tím pocitem žít a žít s člověkem, kterého opravdovsky nemilují. Tak proč bych nemohla taky? A navíc já - na rozdíl od nich - tu pravou lásku poznala. Tehdy mi hodně pomohla překonat fakt na hovno období. Tak aspoň něco, ne? Krom toho kdo říká, že pan P s tou jeho vydrží nadosmrti? Třeba k sobě ještě někdy cestu najdeme. Až bude v domově důchodců a nikdo o něj ani nezakopne, přijdu já! Hahá!

Stejně nemam o nikoho zájem.